بلیط چارتری خارجی آریا بلیط

بلیط چارتری خارجی آریا بلیط

بلیط‌ چارتر اصولا غیرقابل استرداد هستند، اما آریا بلیط در تلاش است به منظور جلب رضایت کاربران، تا حد ممکن استرداد بلیط چارتر را انجام دهد.

بلیط‌ های چارتر اصولا غیرقابل استرداد هستند، اما آریا بلیط در تلاش است به منظور جلب رضایت کاربران، تا حد ممکن استرداد بلیط چارتر را انجام دهد. گفتنی است استرداد بلیط‌ های چارتر شامل بلیط‌ هایی می‌شود که با نرخ مصوب خریداری شده‌اند. به زبان ساده، استرداد بلیط چارتر شامل بلیط‌ هایی که با قیمت‌های خیلی پایین خریداری شده‌اند، نخواهد شد اما بلیط‌ های چارتر آریا بلیط منحصر به مقاصد داخلی نیست. شما می‌توانید از گزینه بلیط هواپیما خارجی آریا بلیط استفاده کنید و بلیط خارجی چارتر نیز بخرید. برای خرید بلیط خارجی این مراحل را طی کنید:

1. به بخش پرواز خارجی وب‌ سایت آریا بلیط مراجعه کنید.

2. بسته به نوع نیازتان، بلیط یک‌ طرفه یا دو طرفه را انتخاب کنید. شهر مبدا و مقصد را مشخص و پس از تعیین تاریخ سفر، روی «جستجو» کلیک کنید.

3. در کنار لیست نمایش داده‌شده، گزینه چارتر را انتخاب کنید تا همه بلیط‌ های چارتر به صورت یکجا نمایش داده شود. خرید بلیط لحظه آخری خارجی و رزرو رایگان پرواز خارجی را هم می‌توانید به همین ترتیب انجام دهید.


چاپ   ایمیل

Related Articles